Ta strona przeszła w stan spoczynku 17.05.2024. Od 18.05.2024 publikuję treści na stronie martakluka.pl

« NowszeListaStarsze »

2421 – 22.02.2024
DSC-RX100M3 @8.8mm » f/1.8, 1/30s, ISO 125

22 lutego - imieniny Marty.

Akurat tak się złożyło, że mogłam odwiedzić rodziców. Oni nie przepuszczą żadnej okazji do świętowania i to jest w sumie fajne :)

Mimo wszystko z wiekiem trochę mi zeszło ciśnienie na to, że moje okazje muszą być zauważone, że ilość osób, która o mnie pamięta, nie świadczy o mojej "jakości".

Sama mam coraz większe problemy, żeby pamiętać o okazjach ludzi (tenże wpis właśnie mi przypomniał o złożeniu życzeń koleżance :D), więc oczekiwwanie, że ktoś będzie ode mnie w tym lepszy jest zdecydowanie nie fair.

I też z wiekiem coraz bardziej doceniam te drobne gesty i słowa. To jest takie niesamowite w sumie, że dany człowiek poświęcił akurat Tobie tę chwilę, akurat w Tobie dostrzegł coś wartego uwagi.

Ja mam problem żeby regularnie zadzwonić do osobistej mamy, a co dopiero do dalszych znajomych... I czasem nawet pamietam, gdzieś mi migną jakieś informacje, człowiek myśli o tym, żeby coś napisać, pogratulować, pocieszyć... a potem gdzieś to ginie w natłoku codziennosci, wewnętrzny introwertyk podnosi progi wyjścia z nory i o... Tyle z tego by było ;-)

Jeżeli to czytasz i masz poczucie, że o Tobie zapomniałam, to wiedz, że mimo wszystko, gdzieś tam od czasu do czasu, najczęściej po prostu nie w porę, ale pamiętam. Kiedyś się odezwę, mam nadzieję, że nie za późno...

« NowszeListaStarsze »